İstanbul Dolmabahçe Sarayı Turu

Aktivite Özellikleri
  • İstanbul’un Dolmabahçe Sarayı’nın opulant dekora Marvel
  • Boğaz’ın muhteşem manzarasını Deneyim
  • Çamlıca Tepesi’nde İstanbul en yüksek tepe ziyaret
  • Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan ilk kıtalararası köprü üzerinde Avrupa’dan Asya’ya Sürücü
Genel Bakış
Zengin odaları ve Dolmabahçe Sarayı‘nın bahçeleri dolaşın. tarafından ve uzman rehber ve samimi gruplarda Led, İstanbul‘un göbeğinde bu yozlaşmış mimari mücevher arkasında hikayeleri öğrenir.
Detaylar
Sağ otelden aracınıza yola çıktık ve Avrupa ile Asya‘yı birbirine bağlayan ilk kıtalararası köprü üzerinde sürücü. Boğaz Köprüsü 1973 yılında inşa edilmiş ve iki bacak arasındaki uzunluk 1074 metredir. kendi inşaat anda, dünyanın dördüncü en uzun asma köprüsü oldu.

Ziyaret Çamlıca Tepesi, İstanbul‘un en yüksek tepe. asma köprü kısa bir mesafede ardından, size Boğaz‘ın muhteşem panoramasını hayranlıkla hangi 268 metre yüksekliğindeki tepenin, ulaşacaktır. Bir fotoğraf molasından sonra biz Dolmabahçe Sarayı‘nda asma köprü boyunca seyir gelmeden önce.

Dolmabahçe Sarayı, İstanbul‘un kalbinde bir mimari mücevher keşfedin. Pazartesi ve Perşembe günleri, saray kapalı ve Kariye Müzesi‘nin yerini alacaktır.

19. yüzyıl Ottomon dönemin uzman bilgisine sahip bir rehber tarafından yönetilen bu lüks binanın arkasındaki hikayeleri dinlemek. 1843 ve 1856 yılları arasında Osmanlı Sultan Abdülmecit tarafından yaptırılan, Saray, Türk ve Fransız etkilerin bir karışımıdır. bakmak her yerde dönemin zarif ve lüks zevkleri belirgindir. Bu saray 285 oda, 6 hamam, 68 tuvalet ve altın 14 ton yapılmış bir tavana sahip. Görkemli bohem avizeler neredeyse her odada süslüyor ve ünlü kristal merdiven dönemin çöküş başka bir örnektir.

Dahil Olanlar
  • Rehberli tur
  • Giriş bedeli
  • Ulaşım
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s